Codes pa pagesë PSN

are you looking for them? mirë, right then you are at the right place. On this page we offer you the best solution to get Free PlayStation Codes that actually works. We can make it even better, because you can use this page unlimited.

Çfarë është Codes PSN?

Për ata që janë ende të panjohura me këtë, ne duam të shpjegojmë shkurtimisht çfarë kodet saktësisht PSN janë. Ju keni parë pa dyshim ato një herë në supermarket aty pranë ose në një dyqan lokal. Ato janë karta të thjeshta që ju mund ta shohë. por, këto karta të ju jap mundësi për të vënë paratë në llogarinë tuaj playstation dhe për të përmirësuar përvojën tuaj lojrave. Në anën e pasme të kartës është një kod me vlerë, për shkak se ju duhet të përdorni këtë kod për të shpengojë kartën tuaj në të holla në llogarinë tuaj. Si punon kjo është shpjeguar më vonë në këtë faqe. Biletat në dyqan janë tepër të shtrenjta dhe jo të përballueshme për shumicën e njerëzve. Këto karta mund të blihen në kategori të çmimeve të ndryshme, 10, 20 dhe 50. Kodet janë në dispozicion për të lira në këtë faqe. Get tuaj të lirë PSN shpërblim

Por çfarë saktësisht mund të bëni me atë kod?

Pasi ta keni çliruar kodin, ju mund të shpenzojnë paratë në dyqan PlayStation. Por ajo që është në dispozicion këtu? mirë, ju mund të blini abonimet PlayStation Plus, filma gjatësi të plotë, shfaqje televizive, Loja shtesa dhe lojra shkarkohen.

A Codes PSN pa sigurt për t'u përdorur?

Ne e dimë se në ditët e sotme të gjithë janë shumë të kujdesshëm në internet për shkak të hacks dhe mashtrimet.

Por a është kjo faqe e sigurt për t'u përdorur?

Ne mund të përgjigjem atë shkurtimisht dhe në mënyrë koncize, po kjo është e sigurt për përdorim.

Kur ju të gjenerojë kodet falas në këtë faqe ju jeni 100% i mbrojtur nga sistemi ynë avancuar prokurë. Ne kemi një sistem i papërshkueshëm nga uji i cili siguron që ju kurrë nuk do të vuajnë nga viruset apo hacks. IP adresa juaj do të jetë e fshehur. Ne nuk kërkojmë të dhënat tuaja personale. Ne gjithmonë do të sigurt për të dhënë klientëve tanë shërbimin më të mirë.

Ne do të doja të theksoj se ka hacks mjaftueshme në internet që kërkojnë për të dhënat tuaja personale, nuk hyjnë në atë. Këto janë mashtrimet që ju duhet të shmangin, përndryshe ju do të përjetojnë pasoja shumë të keqe.

përsëri, psncore është gjeneratori më i mirë që ju mund të përdorni në internet. Ne ju garantojmë 100% sigurisë dhe nuk do të përdorë të dhënat tuaja për qëllime tjera nga kodet PSN. Përveç kësaj ne ju japin me shumë fat, ne i kërkojmë për 1 gjë në kthim; na ndajnë në Facebook kështu që ju mund të na nxisin.

Pa pagesë PSN Codes tipare:

Me këtë vlerë të holla, ju mund të blini pikë në një të tillë PlayStation Shop shumica e video lojërat e fundit, si dhe pako ekstensionit si DLC-së, lëkurat dhe shumë më tepër. Pra, pasi / kartë të holla PlayStation është i lirë për t'u siguruar që e bën Pa PS4 video lojërat pasur parasysh se ju merrni atë në fund të fundit plotësisht i lirë.

gjëra shumë para. Le të shpjegojmë edhe një herë se çfarë është një kod PlayStation është dhe se sa ju mund të shfrytëzojë atë për PlayStation tuaj. PlayStation Codes have many functions all those attributes will certainly be explained in this paragraph.

Adding money to your PSN account

The first point that a PSN code offers is simply loan. You will certainly get the very same worth as the card/code on your PlayStation account. With this cash worth on your account, you have the ability to buy the point in the PlayStation Shop.

Free PS4 Games

Me këtë vlerë të holla, ju mund të blini pikë në një të tillë PlayStation Shop shumica e video lojërat e fundit, si dhe pako ekstensionit si DLC-së, lëkurat dhe shumë më tepër. Pra, pasi / kartë të holla PlayStation është i lirë për t'u siguruar që e bën Pa PS4 video lojërat pasur parasysh se ju merrni atë në fund të fundit plotësisht i lirë.

Free PS Plus Codes

That, ju jeni gjithashtu në gjendje për të marrë Kodet Lirë PS Plus për të luajtur online me miqtë tuaj ose shkarkimit muaj-me-muaj pagesë PS4 video games që janë në dispozicion për pjesëmarrësit që kanë një anëtarësim PlayStation Plus. PlayStation plus ka një marrëveshje të madhe të funksioneve të mrekullueshme në vetvete kështu që nëse keni nevojë për të zgjedhur mes një lojë video si dhe një abonim PlayStation Plus. Ju absolutisht duhet të merrni një regjistrim PlayStation Plus, Kjo ka arsye të shumta. aktualisht në 2020, the majority of video games require to play on the internet another is that you will obtain some free games with PlayStation Plus so you will certainly have 2 huge benefits.

It’s not only ps4Free PSN Codes For PS3

You can not just purchase points for your PlayStation 4 yet you can likewise buy things for your PSP, PS Vita and also even PlayStation 3

How does it work?

Now that you slowly get more information about how this page works and that it is safe to use, we now want to inform you how it exactly works. First of all you must press the ”Free PSN Codes” button. The generator will start and you will receive your unique code. Note: because the site is crowded it can take a while before you receive your code.

TO GET FREE PSN CODES LIST 2020 –

PSN Code Generator No Human Verification?

Now you have to redeem your code. For those who have never redeemed a code before, we want to briefly explain how this works. You must have a PlayStation account before you can redeem your code. If you don’t have it, look here. <- link

Redaktimi kodin tuaj është tepër e thjeshtë edhe në qoftë se ju nuk keni bërë këtë më parë. Filloni up PlayStation tuaj dhe të shkoni në PlayStation Store. Ju do të shihni një ikonë që thotë se "kodet arsye". Kliko në këtë dhe shkruani kodin tuaj se ju keni marrë. Nëse ju keni përfunduar hapat e saktë, ju do të merrni shumën e saktë të parave në llogarinë tuaj PlayStation.

Përfitimet e kodeve PSN

Përveç faktit që ju mund të blini shkarkohen lojra, game add-ons, PlayStation më shumë, filma apo shfaqje televizive, you can also give it as a present to your uncle, brother or best friend. Believe me they will be very happy with this gift. Even if you give them as a gift, they can redeem the code as long as they have a PlayStation account. When you decide to upgrade to PlayStation Plus you have even more benefits such as; instant game collection, online game saves, betas, exclusive discounts and online multiplayer. Sounds great right?

Are you ready to start the generator?

Ne kemi shpjeguar tashmë disa gjëra në lidhje me se si funksionon për të gjeneruar unike tuaj code pa pagesë PSN dhe nuk unimportantly ajo është plotësisht i lirë. Nëse ju pëlqen atë në mënyrë shumë dhe ju doni të merrni një kod unik përsëri, mos hezitoni, është e pakufizuar. Ne shpresojmë se ne ju kemi informuar sa duhet në lidhje me se si funksionon kjo faqe dhe se kjo faqe është e besueshme. Nëse ju ende keni pyetje, ne ju referohemi faqen e kontaktit.